تبلیغات
هفتمین همایش انجمن هوافضای ایران
ارسال در: 1386/11/10-00:00
دانشکده مهندسي هوافضاي دانشگاه صنعتي شريف، در راستاي رشد و ارتقاي فعاليت هاي هوافضايي کشور، هفتمين همايش انجمن هوافضاي ايران را برگزار مي نمايد.

 

دانشکده مهندسي هوافضاي دانشگاه صنعتي شريف، در راستاي رشد و ارتقاي فعاليت هاي هوافضايي کشور، هفتمين همايش انجمن هوافضاي ايران را برگزار مي نمايد. هدف از برگزاري اين همايش پيشبرد علم و دانش و توسعه علمي در کشور عزيز جمهوري اسلامي ايران با مشارکت تمام پژوهشگران دانشگاه­ها، صنايع و مراکز تحقيقاتي که نقش مؤثري در ارتقاي فعاليت­هاي هوافضايي کشور دارند، مي­باشد. ارسال نتايج تحقيقات و دستاوردهاي جديد و اصيل پژوهشگران در هريک از زمينه­هاي معرفي شده يا مربوط به آن ها برگزاركنندگان را در نيل به اهداف مذكور كمك خواهد كرد.

مهمترين ويژگي اين دوره را مي­توان طرح گسترده­تر مسائل مديريتي و اجتماعي هوافضا و توجه به زمينه­هاي جديد علمي كه در سالهاي اخير مورد علاقه بوده است، دانست. همچنين در اين دوره تلاش مي­شود با گذاشتن كارگاههاي آموزشي و نشست­هاي ارتباط با صنعت، نقش صنايع در همايش پر رنگ­تر شود.

كميته علمي

دکتر مسعود دربندی

دبیر کمیته علمی همایش

دکتر محمد رضا سلطانی

آئرودینامیک

دکتر محمد طیبی رهنی

پیشرانش

دکتر علی عابدیان

سازه

دکتر سید حسین پورتاکدوست

علوم فضایی

دکتر سید محمد باقر ملائک

مکانیک پرواز

دکتر فریبرز ثقفی

صنایع هوافضایی

 

 

 

 

برای دریافت فرم شرکت در نمایشگاه فرم PDF را از اینجا دریافت نمایید.

براي دريافت فراخوان اول مقاله اينجا كليك كنيد.

همایش­های هوافضا مهمترین و گسترده­ترین اتفاق هوافضایی است که هر ساله در کشور رخ می­دهد و بهترین زمینه تبادل افکار و نظریات در تمامی زمینه­های علمی، فنی، مدیریتی و اجتماعی مرتبط با صنعت هوایی و صنعت فضایی کشور را فراهم می­نماید. در این همایش ارکان اصلی هوافضای کشور در محیط­های آموزشی، پژوهشی و فن­آوری مشارکت داشته، معمولاً مهمانان دانشمند و گرانقدری از نقاط مختلف جهان شرکت نموده، افکار، نظریات و تجارب خود را ارائه می­نمایند. هدف اصلی از این همایش ارائه نتایج پژوهش­های اصیل محققین و دانشمندان در بخش­های دانشگاهی و صنعتی بوده و این همایش بستر بسیار مناسبی برای ایجاد ارتباط بین دانشگاه­ها، صنعت و دولت در زمینه­های هوافضایی است. امیدواريم در همایش هفتم هوافضا، تحولی چشمگیر در دست­یابی به اهداف فوق صورت پذیرد.

 

بدینوسیله از تمامی پژوهشگران، اساتید دانشگاه‏ها و متخصصین در دانشگاه و صنعت دعوت می­شود با ارسال مقالات اصیل خود به دست­یابی به این اهداف گرانقدر مساعدت نمایند. همچنین از صنایع و مراکز مختلف دولتی دعوت می­شود تا با مشارکت در کارگاه­ها، نشست­ها و میزگردهای همایش به توسعه رابطه دانشگاه و صنعت کمک نمایند. در این رابطه اینجانب شخصاً آماده همفکری با همکاران دانشگاهی و صنعتی جهت باروری و شکوفایی این همایش هستم و از تمامی نظرات، پیشنهادات و طرح­های شما استقبال می‏نمایم.

دکتر کریم مظاهری دبیر همایش , فوق لیسانس ریاضی کاربردی و علوم هوا فضا از دانشگاه میشیگان، دکترای مهندسی هوا فضا از دانشگاه میشیگان استاد دانشکده‌ی هوا فضا دانشگاه صنعتی شریف

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید