تبلیغات
پرتاب نخستين ماهواره ساخت جمهوري اسلامي ايران
ارسال در: 1382/10/16-00:00
ابران با برخورداری از تکنولوژی پرتاب ماهواره سال 1384 را زمان پرتاب اولین ماهواره خود به فضا اعلام کرد.

ابران با برخورداری از تکنولوژی پرتاب ماهواره سال 1384 را زمان پرتاب اولین ماهواره به فضا اعلام کرد.

ایران و پرتاب ماهواره !

شهاب 3

ایران موشک شهاب 3 را با برد موثر حدود 1300 کیلومتر تولید کرده که با تغییرات و تکمیل آن میتواند آن را به عنوان پرتاب کننده ماهواره ها به کار برد.

 

وزير دفاع از پرتاب نخستين ماهواره ساخت جمهوري اسلامي ايران در سال 1384 خبر داد. امير دريابان علي شمخاني طي سخناني  در مراسم افتتاحيه دومين كنفرانس هوافضا که روز دوشنبه 15 دی ماه در سالن سران کنفرانس اسلامی برگزار شد ، افزود: جمهوري اسلامي ايران نخستين كشور اسلامي خواهد بود كه با ماهواره و سيستم رانش ساخت خود، به فضاي ماورا جو راه مي‌يابد.

شمخانی با بیان این که دستیابی به این فن آوری با  همكاري متقابل صنايع دفاعي و دانشگاهيان انجام شده یاد آور شد توسعه منابع انساني و زير ساخت‌هاي تحقيقات و فناوري، مشاركت در توسعه و تقويت غرور ملي است که دستاوردهاي صنعت هوافضا در ساليان اخير به شمار می اید.

دكتر حسين شيرازي   دبير كنفرانس هوافضا نیز ،   در تشريح ديگر ويژگي‌هاي اين كنفرانس اهميت حياتي و لزوم رشد فناوري‌هاي هوافضايي براي آينده كشور را ياد‌آور شد و كنفرانس هوافضا را نمود عملي پيوند ميان صنايع و دانشگاه‌ها در خصوص پروژه‌هاي صنعتي دانست.

 

 

 

 

 

 

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید