تبلیغات
تصاویر سه بعدی فینیکس از شمالگان مریخ
ارسال در: 1387/05/28-00:00
عینک های سه بعدی خود را به چشم بزنید و به شمالگان مریخ نگاه کنید.

پیش از این مریخ نورد فرصت ، تصاویری سه بعدی از دشت های فراخ مریخ را به زمین ارسال کرده بود ، تصاویری شگفت انگیز و حیرت آور . اما حالا فینیکس چشمان شما را به تماشای تصاویری دعوت می کند که تا کنون دیده نشده ،تصاویر سه بعدی از ناحیه ی شمالگان مریخ . عکسی که در زیر مشاهده می کنید ، تصویر سه بعدی و رنگی ناحیه ی نزدیک مریخ نشین است ، سرزمین عجایب لقبی است که  تیم تحقیقاتی فینیکس ، به این منطقه داده است .

 

 

 

تصویر سه بعدی زیر هم از عکسی به دست آمده که فینیکس در سی و سومین روز مریخی از ماموریت خود (28 ژوئن) تهیه کرده ، صفحات خورشیدی مریخ نشین در سمت راست تصویر دیده می شود .

 

 

 

 

این هم تصویر سه بعدی گودال سفید برفی ، جایی که عمده ی فعالیت های این روزهای فینیکس در آن انجام می گیرد ، در همین گودال بود که فینیکس برای اولین بار با قسمت هایی از یخ مریخ مواجه شد .این تصویر در روز 22 ام ماموریت تهیه شده است .

 

 

 

لذت تماشای این تصویر را از دست ندهید . صخره ی بزرگی که در این عکس می بینید Midgard نامیده شده است . قسمت هایی از بدنه ی فینیکس هم در گوشه ی سمت راست تصویر دیده می شود.

 

 

 

 

 

تصاویر بیشتری از آلبوم سه بعدی فینیکس را اینجا مشاهده کنید و لذت ببرید.


  منبع : nasa/universetoday
  نويسنده
 : محسن بختیار

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید