تبلیغات
نمایشگاه " انسان و فضا "
ارسال در: 1387/07/11-00:00
همزمان با هفته جهانی فضا نمایشگاه
همزمان با هفته جهانی فضا نمایشگاه " انسان و فضا " از 13 تا 18 مهر 1387 در اصفهان برگزار می شود.
 
در این نمایشگاه بیش از 200 عکس و پوستر به نمایش در آمده است. همچنین ماکت‌های مختلف از فضاپیماها و موشک‌های فضایی، مدال‌ها و تندیس‌های فضانوردان، پاکت‌های نامه‌ی امضا شده توسط کیهان‌نوردان، روزنامه‌های سال‌های آغازین عصر فضا، غذای فضانوردان در فضا و ابزارهای کار آن‌ها در ایستگا‌‌ه‌هایی فضایی و بسیاری از یادمان‌ها و اشیا بی‌نظیر به نمایش گذاشته شده است.

تجهیزات به نمایش درآمده در این نمایشگاه، حاصل تلاش و کوشش استاد سیروس برزو پژوهشگر تاریخ کیهان‌نوردی و سردبیر و مدیرمسئول مجله‌ی مرزهای بی کران فضا که در سال‌ها پیش چاپ می‌شد، می‌باشد که طی حدود 30 سال از سراسر دنیا جمع‌آوری شده اند. کارت پستال‌ مینیاتورهای استاد محمود فرشچیان به همراه کتاب نخستین‌های فضانوردی به پیشنهاد استاد برزو توسط آژانش فضایی روسیه حدود شش ماه به ایستگاه فضایی بین‌المللی برده شد و به امضای سرنشینان این ایستگاه در فضا رسید و سپس به زمین بازگشت نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

در حاشیه این نمایشگاه نیز چندین کارگاه آموزشی برای دانش آموزان و دیگر علاقمندان توسط گروه فضانوردان جوان برگزار خواهد شد. برای ثبت نام در این کارگاها با مرکز نجوم ادیب تماس بگیرید.

ساعات بازدید از نمایشگاه 9 صبح تا 13  و 15 تا 19 شب خواهد بود.
نشانی: اصفهان، میدان امام حسین (ع)، خیابان باغ گلدسته، کتابخانه‌ی مرکزی شهرداری اصفهان، گالری‌های 1 و 2

بازدید از نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است.
 
 
 
 
پوستر نمایشگاه انسان و فضا

پوستر نمایشگاه انسان و فضا

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید