تبلیغات
رقابت منطقه‌ای مسیه در استان فارس برگزار می‌شود
ارسال در: 1389/01/05-00:00
رقابت منطقه‌ای مسیه جنوب و جنوب غرب ایران در منطقه‌ی باستانی و فرهنگی پاسارگاد، روزهای 26 و 27 فروردین 1389 برگزار می‌شود.
  رقابت منطقه‌ای مسیه جنوب و جنوب غرب ایران در منطقه‌ی باستانی و فرهنگی پاسارگاد، روزهای 26 و 27 فروردین 1389 برگزار می‌شود.
این رقابت منطقه‌ای پیشتر در استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، یزد و کرمان برگزار شده بود و این بار در استان باستانی و فرهنگی فارس و شهر پاسارگاد برگزار میشود. میزبان این رقابت شرکت اکو توریستی و نجومی پاسارگاد و حامیان آن شهرداری و فرمانداری و شورای اسلامی شهر پاسارگاد، دانشگاه جامع علمی کاربردی پاسارگاد، شاخه‌ی آماتوری انجمن نجوم ایران، مجله‌ی نجوم، فروشگاه ایران اپتیک و تارگاه آسمان شب ایران هستند. این رقابت به مانند دیگر رقابت‌های مسیه خواهد بود و در دو بخش آموزشی و رقابتی انجام می‌شود.
توجه : اولویت پیوستن به این رقابت با استانهای : فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، لرستان و هرمزگان است و دیگر استانها پس از بررسی در این رقابت شرکت داده خواهند شد. 
 
 
فرم پیوستن به رقابت مسیه منطقه ای جنوب و جنوب غرب ایران
 
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید