تبلیغات
هفدهمین باشگاه ماهانه انجمن آسمان مهر
ارسال در: 1389/01/29-00:00
هفدهمین باشگاه ماهانه انجمن آسمان مهر خراسان جنوبی در روز جمعه 27/1/1389 از ساعت 17 الی 19 در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی خراسان جنوبی، برگزار شد.
در این باشگاه که با هدف ترغیب و تشویق شهروندان به علم نجوم و ارتقاء اطلاعات نجومی افراد برگزار گردید،پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم جناب آقای عطایی توضیح و تفسیر اجرام مسیه را که در باشگاه های گذشته بررسی شده بود، ادامه دادند. در ادامه مطالبی در زمینه­ی سیاره­ی سرخ فام بهرام و شرایط ویژه­ی آن از جمله رنگ آسمان آن و علت این پدیده ها توسط سرکار خانم حاجی زاده به صورت مختصری ارائه داده شد.


در ادامه، با توضیحات مجری، فیلم کوتاهی از برگزاری پروژه ی جهانی 30 شب صلح ستارگان، توسط انجمن آسمان مهر با همکاری خانه نجوم، پخش شد که در آن ابتدا، جناب آقای بخشی از انجمن نجوم کابل، پیام صلح مردم افغانستان را به مردم ایران و پس از آن، دبیر انجمن آسمان مهر، جناب آقای مصطفی علیزاده، پیام صلح ایرانیان را به مردم افغانستان تقدیم نمودند.
پس از بازه ی استراحتی کوتاه که با پذیرائی، ثبت نام از افراد علاقه مند و ارائه­ی یازدهمین ماهنامه مهان­مهر به علاقه­مندان همراه بود،جناب آقای روحانی نسب، مطالب زیبا و جذابی را پیرامون سیاهچاله ها و ویژگیهایشان ارائه نمودند. در انتهای برنامه نیز جدیدترین اخبار ماه و رخدادهای نجومی از جمله پروژه ی جهانی صلح ستارگان، برنامه های هفته نجوم و دیگر اخبار، همراه با نمایش تصاویر، توسط سرکار خانم فرقانی به اطلاع علاقه­مندان به این علم قرار داده شد و این باشگاه در ساعت 19 به کار خود پایان داد.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید