تبلیغات
افتتاح نمایشگاه چشم انداز اسمان
ارسال در: 1389/09/07-00:00
نمایشگاه عکس آثار محمد رحیمی و محمد سلطان الکتابی با حضور علاقمندان افتتاح شد.

این نمایشگاه که نزدیک به یکصد قطعه عکس از آثار عکاسی نجومی محمد رحیمی  و محمد سلطان الکتابی را به نمایش گذاشته است بعد از ظهر 5 شنبه 4 آذر ماه 1389 همزمان با عید سعید غدیر در آمفی تاتر مجموعه فرهنگی استاد فرشچیان اصفهان با سخنرانی استاد دکتر احمد کیاست پور منجم و استاد فیزیک دانشگاه اصفهان و همچنین علیرضا بوژمهرانی بنیانگذار مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان و عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری و حضور علاقمندان افتتاح شد.

 برگزار کننده گان این نمایشگاه در برنامه افتتاحیه آن به رسم یاد بود  به آقایان دکتر کیاست پور علیرضا بوژمهرانی دو تن از تاثیرگزارن و پیش کسوتان به رسم یاد بود عکس و لوح تقدیر هدیه دادند.پس از این برنامه نمایشگاه افتتاح شد و شرکت کنندگان به بازدید از عکسها پرداختند غروب و طلوع آسمان شب و تصاویر ترکیبی از زمین و آسمان  همچنین تصاویر اعماق آسمان عمده عکسهای تشکیل دهنده این نمایشگاه هستند. نمایشگاه چشم انداز اصفهان تا 9 آذر ماه هر روز از ساعت 10 تا 13 و 16 تا 22 پذیرای علاقمندان است

محمد رحیمی عکاس آماتور آسمان و طبیعت , مدیر سایت آسمان پارس , عضو هیات دبیران شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران و عضو هیات تحریریه ماهنامه آسمان شب است. عکاسی را به صورت تجربی انجام داده و نزدیک به 15 سال است عکاسی آسمان  شب را نیز تجربه میکند. این دومین نمایشگاه عکس این عکاس با موضوع نجوم است. طبیعت و شب نماهای نزدیک و عکاسی از اعماق آسمان  شب در بیشتر آثار عکاسی او به چشم میخورد.بسیاری از آثار عکس این عکاس در نشریات داخلی و خارجی و همچنین وب سایت های اینترنتی داخلی و خارجی منتشر شده است.

محمد سلطان الکتابی نیز نزدیک به ده سال است عکاسی را به صورت تجربی آغاز کرده است. سلطان الکتابی نمایشگاه نخست خود را در شهر کاشان و به مناسبت سال جهانی نجوم دایر کرده و در عکسهایش به دنبال سوژه هایی همراه با نماهایی از آسمان روز و شب است. ماه در اکثر عکسهای وی جزیی جدا نشدنی از آن به شمار میرود. عکسهای زیادی از این عکاس در نشریات داخلی و سایت های اینترنتی داخلی و خارجی منتشر شده است.

عکسها از فرشید نصر آبادی

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید