تبلیغات
ویژه برنامه پایان آسمان شب
ارسال در: 1389/10/27-00:00
باشگاه نجوم تهران در آخرین چهارشنبه دی ماه 89 با مجموعه برنامه‌های نجومی عصر روز 29 دی ماه برگزار میشود. موضوع اصلی برنامه این باشگاه، پایان پخش مجموعه تلویزیونی آسمان شب خواهد بود.

این برنامه که صد و چهارمین باشگاه نجوم تهران خواهد بود از ساعت 16 آغاز و تا ساعت 19 ادامه میابد.

در ابتدای این باشگاه فرهنگ وفا منجم آماتور رخدادهای نجومی قابل رویت در ایران در ماه بهمن را در برنامه آسمان باشگاه ارائه خواهد داد. سپس به مناسب برگزاری جشنواره نجوم قشم دست‌اندرکاران این برنامه توضیحاتی درباره چگونگی برگزاری این جشنواره نجومی ارائه خواهند داد. پس از این برنامه مونا ثریایی منجم آماتور در سخنرانی کوتاهی تحقیق خود درباره اجرام فهرست شده توسط دانشمند نامدار صوفی رازی را ارائه خواهد داد.

در برنامه اختصاصی ابزار آسمان شب سعید آقایی به معرفی محصولات نجومی جدید میپردازد.

باشگاه نجوم دی، ویژه برنامه ای را به توقف پخش برنامه تلویزیونی آسمان شب اختصاص داده است. در این برنامه سیاوش صفاریان پور در کنار جمعی از دست‌اندرکاران برنامه تلویزیونی آسمان شب با همراهی بابک امین تفرشی و پوریا ناظمی به بررسی تاریخچه این برنامه، تاثیرات آن بر نجوم در ایران و چگونگی توقف آن می‌پردازند.

باشگاه نجوم تهران، گردهم‌آیی ماهانه منجمان آماتور در تهران است. فرصتی کوتاه برای باهم بودن، تقسیم دانسته ها و دیدار با چهره‌های نجوم آماتوری که آخرین چهارشنبه هرماه، میزبان تمامی علاقه‌مندان به نجوم و آسمان شب است.

باشگاه نجوم دی از ساعت 16 تا 19 عصر چهارشنبه 29 دی ماه در تالار اجتماعات دانشکده فیزیک دانشگاه تهران واقع در خیابان امیرآباد شمالی، نرسیده به مرکز تحقیقات مخابرات برگزار خواهد شد.

شرکت در برنامه های باشگاه نجوم تهران برای کلیه علاقمندان آزاد است.

همچنین در این باشگاه به بهترین پاسخ به سوال ماه باشگاه یک‌دستگاه تلسکوپ موتور دار از طرف موسسه طبیعت آسمان شب اهدا میگردد. برای مشاهده سوال اینجا را کلیک کنید.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید