تبلیغات
ماهنامه آسمان شب شماره 11 منتشر شد
ارسال در: 1390/01/21-00:00
ماهنامه تخصصی آسمان شب شماره 11 ویژه نامه بهاری منتشر شد.

آسمان شب این ماه به صاحب امتیازی حمیدرضا کریم پور و به سردبیری آقای مهندس دالکی و با یادداشتی از آقای دکتر سعد الله نصیری قیداری استاد دانشگاه زنجان و ریس فراکسیون نجوم حرفه ای و آماتوری مجلس شورای اسلامی آغاز شده است.در این یادداشت جناب آقای  دکتر نصیری مروری بر راه پر فراز و نشیب ماهنامه آسمان شب داشته  و در جایی دیگر شرایط سخت آماده سازی و انتشار ماهنامه آسمان به صورتی این چنین با کیفیت و در خور جامعه نجوم ایران را ستوده اند. ایشان همچنین چشم انداز خوبی برای ادامه راه آسمان شب ترسیم کرده اند.

آسمان شب این ماه با 134 صفحه مطالب متنوع نجومی منتشر شده است.

اخبار ایران و جهان در صفحات نخست آن همراه با خبرهای پیشرفت های مهم ایران در زمینه فن آوری فضایی خواندنی است. نگارخانه آسمان شب که در این شماره با نمایش تصاویر منتخب مسابقه عکاسی از خورشید گرفتگی زمستان 89 همراه شده است حاوی تصاویر زیبایی از عکاسان آسمان شب ایران است که در 10 صفحه منتشر شده است. آسانسورهای فضایی - پایان جهان از نگاه مایا - پرنده ای به نام صوفیا - آشنایی با میدان های مغناطیسی افقی ناپایدار خورشید - داستان تسخیر فضا - اسمان شب 90 - دید و بازدید سیاره ای - جای پای خرس  - سیاراتی که میتوانیم خانه بنامیم - راه شیری در خانه شما - در میان زباله های فضایی - دوربین های دیجیتال و ستاره شناسان آماتور - رکورد داران سرعت از جمله مقالات این شماره آسمان شب هستند.

مطالب متنوع و مفید دیگری نیز در این شماره ماهنامه آسمان شب خواهید خواند که به شما توصیه میکنیم خواندن آن را از دست ندهید.

وبگاه : www.Nightsky.ws

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید