تبلیغات
تماشای بارش شهابی برساووشی از ایستگاه فضایی زیباست
ارسال در: 1390/05/25-15:14
همیشه به شهابهایی نگاه میکنیم که در شبهای رصدی از دوردست های آسمان شب به سمت زمین در جو شیرجه میروند و میسوزند.ساکنان ایستگاه فضایی ISS نمایی بی نظیر از شهابهای برساووشی را از بالا ثبت کرده اند.

همیشه به شهابهایی نگاه میکنیم که در شبهای رصدی از دوردست های آسمان شب به سمت زمین در جو شیرجه میروند و میسوزند.ساکنان ایستگاه فضایی ISS نمایی بی نظیر از شهابهای برساووشی را از بالا ثبت کرده اند.این تصویر را فضانورد  Ronald Garan, Jr.  از ایستگاه فضایی با دوربین عکاسی در شب اوج بارش شهابی برساووشی گرفته است. هر چند ایستگاه فضایی تحمل برخورد ذرات کوچک فضایی را دارد ولی تصور این که یکی از این شهابسنگ ها روزی به این ایستکاه برخورد کند وحشتناک است.

 

 امسال حضور ماه درخشان در آسمان شب بارشی بسیار کم فروغ را برای مشتاقان رصد شهابهای برساووشی رقم زد که از قبل پیش بینی شده بود. اکثر عکاسان شب و شکارچیان شهابها فقط شهابهایی را به دام انداخته اند که پرنور و در نمایی مقابل ماه بدر قرار داشته اند.  

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید