تبلیغات
انتشار اولین قسمت برنامه نسل آسمان در شبکه اینترنت
ارسال در: 1390/09/09-10:50
جمعیت منجمان مهبانگ زاهدان و تارگاه آسمان تفتان در راستای بهبود روند ترویج الکترونیکی ستاره شناسی در جامعه نجـوم آماتوری ایران، اقدام به تولید سری برنامه ای برای انتشار در شبکه اینترنت با نام

   نسل آسمان که با کمترین امکانات صدا و تصویر برداری ضبط و تدوین می گردد، براساس طرحی از بهنود اشکانی است که با تدوین و کارگردانی بنیامین پیری اداره می شود. کارشناسان این برنامه را ستاره شناسان آماتور تشکیل می دهند که هریک چند سال در گرایش های مختلف دانش ستاره شناسی فعالیت داشته اند و هم اکنون فعالیت ها و دانش خود را در قالب این برنامه با دیگران به اشتراک می گذارند.
جمعیت منجمان مهبانگ زاهدان و تارگاه آسمان تفتان حامیان اصلی و سازندگان این برنامه محسوب می  شوند که از هم اکنون، 8 آذرماه 1390 ، چهره جدید تارگاه آسمان تفتان را به همراه انتشار اولین قسمت برنامه نسل آسمان رونمایی می کنند...
 
چهره جدید تارگاه آسمان تفتان www.taftansky.ir
نسل آسمان برنامه نوپایی است که بدون هیچ ارزش مادی برای سازندگان آن و با کمترین امکانات ساخته و منتشر می گردد، لذا از کلیه شما ستاره شناسان پارسی زبان برای حمایت و کمک در راستای رفع مشکلات و نقص های جزئی برنامه دعوت می نماییم تا با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ساخت و انتشار بهتر این برنامه یاری کنید.  برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما می توانید مستقیما از طریق رایانامه کارگردان برنامه یا از فرم های نظرسنجی تارگاه جمعیت منجمان مهبانگ و  آسمان تفتان استفاده نمایید.
در هر برنامه از نسل آسمان قصد داریم به بررسی و تشریح یکی از موضوعات نجومی بپردازیم و در اولین قسمت شاهد موضوع دایره البروج خواهید بود. کارشناسان این برنامه خانم ها رامناز رئیسی فرد و نیلوفر گمشاد زائی – ستاره شناسان با سابقه جمعیت منجمان مهبانگ – هستند.
 

مشاهده آنلاین قسمت 1 ؛ دایره البروج           دانلود برنامه ( حجم: 27.3 مگابایت )


شما می توانید موضوعات دلخواه خود را برای مطرح شدن در برنامه به ما پیشنهاد و نیز می توانید فعالیت های نجومی خود و یا گروه نجومی خود را برای قرارگیری در برنامه های آتی نسل آسمان به ما ارسال نمایید.
 
نسل آسمان؛ کاری از منجمان آماتور پارسی زبان برای منجمان آماتور پارسی زبان
با سپاس فراوان - بنیامین پیری، تدوین گر و کارگردان برنامه

منبع :taftansky.ir
تلوزیون
نظرات ارسالی:
 
ابراهيم
1390/09/17   1:13:00 PM
سلام با تشكر از برنامه جالب وارزنده وبا اميد يه استمرار اين برنامه كه مي تواند برنامه آموزشي جالب براي افرادي كه در زمينه نجوم آماتور فعاليت مي كنند.

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید