تبلیغات
10 سالگی باشگاه نجوم تهران
ارسال در: 1390/11/25-16:26
باشگاه نجوم تهران 10 ساله شد. 10 سال قبل در آخرین چهارشنبه بهمن 1380 اولین باشگاه نجوم تهران به همت جمعی از علاقمندان نجوم آماتوری برگزار شد.

باشگاه نجوم تهران 10 ساله شد. 10 سال قبل در آخرین چهارشنبه بهمن 1380 اولین باشگاه نجوم تهران به همت جمعی از علاقمندان نجوم آماتوری برگزار شد.10 سال پس از آن روز در آخرین چهارشنبه بهمن سال 90 در همان مکان، مراسمی را به پاسداشت تلاش جامعه نجوم ایران و تهران برای برقرار بودن، پیشرفت و اعتلای فعالیت‌های جامعه نجوم آماتوری تدارک دیده‌ایم. حضور تک‌تک فعالان و علاقمندان نجوم ایران در این برنامه مایه سرافرازی ماست. تا یادگاری باشد در خاطر آیندگان نجوم ایران.

باشگاه نجوم تهران مقدم کلیه علاقمندان به دانش را گرامی می‌دارد.

چهارشنبه 26 بهمن - ساعت 16 تا 19 - تالار اجتماعات دانشکده فیزیک دانشگاه تهران - امیر آباد شمالی (کارگر شمالی) - مقابل خیابان نوزدهم.

www.astroc.ir

منبع :www.astroc.ir
نظرات ارسالی:
 
eamail
1390/11/28   10:58:00 AM
با سلام خوشحالم که در سایت علمی شما آمدهام من را از اطلاعات در ارتباط با فضا بی نصیب نگذارید بنده هم خوشحال می شوم در ارتباط با طراحی وب ارتقا آن و کارهای مانند برنامه های (multimedia) در خدمتتان باشم ودیداری از سایت اجتماعی اینجانب به جای فیس بوک در ایران به آدرس ذیل داشته باشیدهمیشه موفق باشید. www.dobaresalam.com

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید