تبلیغات
دومین کارگاه عکاسی TWAN تبریز با موفقیت برگزار شد
ارسال در: 1390/12/27-19:08
روز جمعه، ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۰، دومین کارگاه آموزش عکاسی نجومی تبریز با حضور ۱۲۰ نفر از علاقمندان به این رشته برگزار شد. این کارگاه آموزشی برای دومین سال متمادی و از طرف انجمن نجوم آیاز تبریز برگزار می‌شد.

روز جمعه، ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۰، دومین کارگاه آموزش عکاسی نجومی تبریز با حضور ۱۲۰ نفر از علاقمندان به این رشته برگزار شد. این کارگاه آموزشی برای دومین سال متمادی و از طرف انجمن نجوم آیاز تبریز برگزار می‌شد. شرکت کنندگان در طی این کارگاه یک روزه با مباحث مختلف عکاسی نجومی از جمله حرکت های آسمان و ارتباط آن با عکاسی، عکاسی سیاه و سفید از آسمان و عکاسی از ماه و ویرایش عکس آشنا شدند.

برنامه راس ساعت ۹:۳۰ صبح بدون تاخیر آغاز شد و پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی، دبیر برگزاری کارگاه، ضمن عرض خیر مقدم به حضار محترم، با گزارش کوتاهی از کارگاه سال گذشته، پروژه TWAN را معرفی کرده و از ارگان‌ها و افرادی که در این برنامه انجمن آیاز را یاری نموده‌ بودند تشکر کرد. همچنین جناب آقای دکتر ملکی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان مهمان ویژه برنامه سخنان و توصیه‌هایی را در حوزه گسترش نجوم در تبریز ارائه دادند. در ادامه جناب آقای اشین دانیلی ذکریان، مدرس عکاسی و عضو پروژه بین المللی TWAN، کارگاه آموزش عکاسی نجومی را آغاز کردند. این کارگاه در چهار جلسه برگزار گردید که موارد ذکر شده در فوق مورد بحث قرار گرفت.

یکی از برنامه های تدارک دیده شده برای این کارگاه، برگزاری مسابقه ای بود که با سوال طرح شده از طرف مدرس دوره، اجرا و از بین نفراتی که پاسخ صحیح به سوال داده بودند قرعه کشی به عمل آمد و جایزه ویژه مسابقه به وی اهدا شد. شایان ذکر است این هدیه ویژه یک تلسکوپ ۷۰ میلیمتری شکستی بود که توسط موسسه طبیعت آسمان شب تدارک دیده شده بود.

در حاشیه کارگاه، نمایشگاه عکس TWAN و غرفه‌های مختلفی دایر گردیده بود که مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت و در زمان های استراحت و فاصله ظهر با استقبال حاضرین همراه شد.

این کارگاه در ساعت ۱۷:۳۰ به کار خود پایان داد. بر خود وظیفه می‌دانیم از انجمن سینمای جوانان ایران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما تبریز که ما را در برگزاری هرچه بهتر این برنامه یاری نموده‌ بودند تشکر نماییم.

مهدی آجیلی

دبیر برگزاری دومین کارگاه TWAN تبریز

عکس های بیشتر به زودی در گالری عکس این برنامه در سایت آیاز

عکس ها:

دومین کارگاه عکاسی نجومی TWAN تبریز - عکس: اشین دانیلی ذکریان

دومین کارگاه عکاسی نجومی TWAN تبریز - عکس: اشین دانیلی ذکریان

دومین کارگاه عکاسی نجومی TWAN تبریز

دومین کارگاه عکاسی نجومی TWAN تبریز

منبع :AyazAstro.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید