تبلیغات
اطلاعیه مشترک IOTA/ME و جمعیت منجمان مهبانگ در خصوص گذر زهره
ارسال در: 1391/02/08-23:41
کمتر از 40 روز تا رخداد گذر سیاره زهره (ناهید) از مقابل خورشید فرصت باقیست، رخدادی که شاید تاکنون بارها خصوصا از رسانه های اینترنتی خوانده اید که فرصت رویارویی مجدد با آن به سال 2117 میلادی موکول خواهد شد.

کمتر از 40 روز تا رخداد گذر سیاره زهره (ناهید) از مقابل خورشید فرصت باقیست، رخدادی که شاید تاکنون بارها خصوصا از رسانه های اینترنتی خوانده اید که فرصت رویارویی مجدد با آن به سال 2117 میلادی موکول خواهد شد. گذر سیاره زهره از مقابل خورشید جدا از فعالیت های علمی-پژوهشی یک بهانه دیگر است! یک بهانه بزرگ دیگر تا همگان را برای مدتی هرچند کمتر از چند ساعت به یک نقطه مشترک جلب کنیم و ساده تر بگوییم آنان را به دیدن شگفتی های کیهان دعوت کنیم ... .

بخش خاورمیانه ای مجمع جهانی اختفاهای نجومی (IOTA/ME) و جمعیت منجمان مهبانگ سیستان و بلوچستان از جمله نهاد هایی هستند که به شیوه های مختلف اما "هم راستا" همگان را به رصد علمی رویدادی همچون گذر زهره دعوت می کنند.

بدینوسیله IOTA/ME و جمعیت منجمان مهبانگ رسما اعلام می دارند که کلیه فعالیت هایشان در عرصه علمی-پژوهشی گذر سیاره زهره 1391، هم راستا و هم جهت بوده و همراه با دیگر گروه ها و نهادهای نجومی، به جامعه ستاره شناسان ایران زمین نوید یک تعامل و همدلی بزرگ را می دهند.

بنابراین:

- چنانچه دوست دارید در کنار بسیاری از منجمان و در یکی از بهترین نقاط رصدی ایران به رصد گذر زهره از مقابل خورشید بپردازید و در همایش تخصصی گذر زهره حضور داشته باشید به تارگاه www.Iranvt2012.com  مراجعه و یا با رایانامه های info@Iranvt2012.com  و irvt2012@yahoo.com  مکاتبه فرمایید.

- چنانچه تمایل دارید از هرجای ایران که هستید فعالیت های علمی-پژوهشی خود را با دیگر ستاره شناسان ایران و جهان مشترک شوید به تارگاه www.IOTA-ME.com  مراجعه و یا با رایانامه transit@iota-me.com مکاتبه فرمایید.

 

با آرزوی آسمانی صاف

آیدین محمد ولی پور - مسئول کارگروه ویژه ی گذر زهره IOTA/ME

بنیامین پیری - مسئول پروژه گذر زهره جمعیت منجمان مهبانگ سیستان و بلوچستان

 

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید