تبلیغات
اطلاعیه مشترک IOTA/ME و انجمن نجوم آسمان مهر بیرجند
ارسال در: 1391/02/11-17:05
اطلاعیه مشترک IOTA/ME و انجمن نجوم آسمان مهر بیرجند در خصوص گذر سیاره ی زهره
اطلاعیه مشترک IOTA/ME و انجمن نجوم آسمان مهر بیرجند در خصوص گذر سیاره ی زهره

با نزدیک شدن به زمان وقوع پدیده ی گذر سیاره ی زهره از مقابل قرص خورشید گروه ها و نهاد های مختلف در تدارک برگزاری هر چه بهتر برنامه های مختلف در خصوص این رویداد نادر هستند؛ از این رو بخش خاورمیانه ای مجمع جهانی زمان سنجی اختفا های نجومی (IOTA/ME) و انجمن نجوم آسمان مهر بیرجند در جهت انجام هر چه بهتر فعالیت های علمی به اطلاع عموم جامعه ی نجومی کشور می رساند که تمامی فعالیت ها و اهداف این دو نهاد علمی هم راستا و در جهت همکاری خواهد بود؛ و به همین دلیل با حداکثر تلاش و بهره گیری از امکانات در خصوص این رویداد مهم، به ایجاد فضای علمی مناسب برای منجمان آماتور خواهند پرداخت.

استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند، جزو مناطقی در ایران هستند که شاهد بیشترین زمان این رویداد شگفت انگیز خواهد بود؛ از همین جهت انجمن نجوم آسمان مهر ضمن اجرای برنامه های علمی - پژوهشی، اعلام می دارد، علاوه بر انجام پروژه های علمی مشترک و همچنین تبادل داده با IOTA/ME، پذیرای ستاره شناسان محترم بویژه در سایت رصدی سه قلعه می باشد.

 

با آرزوی موفقیت

آیدین محمد ولی پور - مسئول کارگروه ویژه ی گذر زهره قسمت خاورمیانه ای آیوتا (transit@iota-me.com)

محسن الهامیان - دبیر انجمن نجوم آسمان مهر بیرجند (Jooyande7@gmail.com)

نظرات ارسالی:
 
محسن الهامیان
1394/02/16   11:05:00 PM
سلام وقت بخیر بابت مشکلات بوجود آمده عذرخواهم. اما حدود دو ماه پیش مدیریت آسمان مهر عوض شده و الان آقای عطایی مدیرعامل موسسه علوم هستند. کارها در یکی دو سال گذشته به شدت به مشکل خورده (درگیری های ثبت) و فعالیت گروه هم بسیار کم شده. شما لطف کنید با آقای عطایی در این مورد صحبت کنید: ابراهیم عطایی 09377814202 اگر توضیحات ایشون شما رو قانع کرد که هیچ. اما اگر قانع نشدید، بهشون بگید که وجه پرداختی شما رو به شما برگردونند تا حقی از شما هم ضایع نشده باشه. من هم در این مورد با آقای عطایی هماهنگ می کنم. با احترام. م. الهامیان.

matin
1394/02/16   1:59:00 PM
با سلام.من الان دوسال هست ک عضو هستم و حتی پول انجن رو هم ب موقع میدادم ولی متاسفانه یه سالی میشی ک انجمن فعالیت ندار یا ار فعالیت داره به ما خبر نمیده و پیامم نمیاد از طرف انجمن.الان آقای الهامیان دقیقا مشکل انجمن جیه ک اصلا پیامش نمیاد؟

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید