تبلیغات
انتشار شماره 222 ماهنامه نجوم
ارسال در: 1391/08/10-23:05
ویژه نامه تصویری ماهنامه نجوم منتشر شد./ توزیع در نمایشگاه مطبوعات

ماهنامه نجوم، شماره 222 خود را با عنوان «نگارستان» منتشر کرد.

 

برگزیده عکس هایی از 40 عکاس ایرانی به همراه منتخب تصاویر تلسکوپ های حرفه ای و ماموریت های فضایی در این ویژه نامه پوشش داده شده است.

 


 

در این مجموعه، عکس هایی از امیرحسين ابوالفتح ، عليرضا اخلاقي، فرزاد اشكر، مجيد الهى، بابك امين تفرشى، پريسا باجلان، بهياربخشنده، امين جمشيدى، مهدي حسيني، رحيم حيدرنيا، مهدي خدادادزاده، ماهان خضرايي، مجتبي ده پويه، اشين ذكريان، محمدرحيمي، احسان رستمى زاده، محسن زادصالح، محمدرضا زماني، امير سلامتي، محمد سلطان الكتابى، محمدجواد صفاران، سياوشصفاريان پور، مسعود صفرى، حجت ظفرخواه، حسين فراهاني، طه قوچكانلو، اسدالله قمرى نژاد، صادق قمى زاده، اميررضا كامكار،آرمان گلستانه، احسان گيتی زاده، علي متين نفر، مجتبي مقدسي، مهدى مومن زاده، عماد نعمت اللهى، احسان نگين و عليرضا وفا به چاپ رسیده است. عکس هایی از تونک تزل، عکاس اهل ترکیه، نیز در ویژه نامه نگارستان منتشر شده است.

 تصاویر مخابره شده از فضاپیما ای مسنجر، ماژلان، مجموع ماموریت های مریخ نوردها و مریخ نشین ها، ماموریت کاسینی و ویجر در کنار تصاویر تسلکوپ های حرفه ای رصدخانه جنوبی اروپا و تلسکوپ های فضایی هابل، اسپیتزر و چاندرا، بخش دوم ویژه نامه نگارستان را تشکیل می دهند.

 

یادداشت هایی از رضا منصوری، محمدجواد ترابی، بهیار بخشنده و کاظم کوکرم در این شماره موضوعات مختلفی از جمله چون و چرای انتشار ویژه نامه نگارستان تا چگونگی عکاسی ژرفای آسمان و همچنین شایعه اخیر سه روز تاریکی جهان را پوشش داده است.

استثنائا در این شماره از بخش های ثابت، فقط بخش های آسمان و راهنما در کنار عکس ها و تصاویر به چاپ رسیده اند.

منبع :nojum.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید