تبلیغات
آموزش ساخت ابزار و وسایل نجومی
ارسال در: 1391/09/22-10:10
آموزش ساخت ابزار و وسایل نجومی برای اولین بار در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
برای اولین بار در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود
آموزش ساخت ابزار نجومی
آموزش ساخت ابزار و وسایل نجومی برای اولین بار در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران جواد ارجمندفر مدیرمرکز علوم با بیان این مطلب گفت: مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به عنوان قطب آموزشی ستاره شناسی که با هدف ترویج این علم و عمومی سازی علوم پایه و مهندسی تاسیس گردیده  با گذشت حدود 12 سال  از فعالیتهای علمی آموزشی خود ( در رده های سنی 7 سال به بالا ) تاکنون موفق گردیده بیش از 4000 نفر را آموزش داده که از این بین می توان به چندین عکاس حرفه ای- منجمان آماتور و کارشناسان برگزاری تورهای رصدی- المپیادیها و ... اشاره نمود.
ارجمندفر خاطرنشان کرد: آموزش ساخت تلسکوپ آماتوری به همراه آموزش ساخت ساعت آفتابی و مدل منظومه شمسی از دوره های آموزشی جدید مرکز علوم و ستاره شناسی تهران است.
هر چند که فیزیک آماتورى و شیمى آماتورى نداریم، اما نجوم آماتورى از طرفداران بسیارى برخوردار است. راز این علاقه نیز در یکى از مهمترین اختراعات بشر نهفته است:تلسکوپ.
نجوم آماتوری راهگشایی برای استفاده از تلسکوپ
امید است حاصل این دوره ارائه پروژه های تخصصی نجوم باشد و نجوم آماتوری راهگشایی برای استفاده از تلسکوپ ووسایل نجومی دیگر باشد و منجمان آماتور بتوانند با تلسکوپی که به دست خود ساخته اند به رازهای آسمان پی ببرند.
کارگاه ساخت ساعت آفتابی به منظور آشنایی با تعیین زمان در ایام گذشته
ساعت آفتابی ابزار نجومی جالبی است که با ساخت آن ها نه تنها یک وسیله ی تزئینی منحصر بفرد خواهید داشت بلکه در این دوره شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با ساخت ساعت آفتابی از نزدیک،چگونگی تعیین وقت مناسب مذهبی و اوقات شرعی را نیز می آموزند.
مدل منظومه شمسی در گروه ساخت ابزار کمک آموزشی
منظومه شمسی جایگاه زمین در فضا است که درمباحث آموزشی ترمهای مقدماتی تا پیشرفته مرکز علوم وجود دارد.این دستگاه با هدف ارائه بهتر مفاهیم آموزشی در این بخش ساخته خواهد شد. 
شایان ذکر است  مهلت ثبت نام در این دوره تا27آذر ماه 91 است و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان دقیق تشکیل کلاسها و ... به سایتhttp://sactehran.com  مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای 22293280-22292245- 22805006 (داخلی 102)تماس بگیرند.
نظرات ارسالی:
 
مهران
1392/06/31   2:05:00 PM
بی شعور

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید