تبلیغات
آغاز ثبت نام سومین کارگاه عکاسی نجومی تبریز
ارسال در: 1391/11/14-13:58
سومین کارگاه عکاسی نجومی تبریز، در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه و با محوریت عکاسی اعماق آسمان و با حضور استاد با سابقه عکاسی نجومی اسداله قمری نژاد و عکاس جوان و شناخته شده آسمان طه قوچکانلو ، برگزار می‌شود.
سومین کارگاه عکاسی نجومی تبریز، در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه و با محوریت عکاسی اعماق آسمان و با حضور استاد با سابقه عکاسی نجومی اسداله قمری نژاد و عکاس جوان و شناخته شده آسمان طه قوچکانلو ، برگزار می‌شود. 
سومین کارگاه عکاسی نجومی تبریز، در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه و با محوریت عکاسی اعماق آسمان و با حضور استاد با سابقه عکاسی نجومی اسداله قمری نژاد و عکاس جوان و شناخته شده آسمان طه قوچکانلو ، برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند تا پنجم اسفند ماه از طریق وبسایت انجمن نجوم آیاز در کارگاه ثبت نام نمایند و پس از اتمام ثبت نام اسامی پذیرفته شدگان از طریق این وبگاه منتشر خواهد‌شد.

هزینه ی شرکت دراین کارگاه ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد و برای اعضای فعال و ممتاز فروم آوااستار و اعضای انجمن‌ نجوم آیاز ۲۰% تخفیف (۸۰ هزار تومان) در نظر گرفته شده است  که پس از پذیرش نهایی شرکت کنندگان دریافت خواهد شد.نکات قابل توجه:

اسکان و غذا بر عهده برگزار کنندگان خواهد بود.
در انتهای کارگاه گواهی شرکت در دوره به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.
رفت و برگشت بر عهده شرکت کنندگان می باشد.
شرکت کنندگانی که قصد سفر از شهر تهران را دارند می توانند از طریق پایانه آزادی (غرب) و یا بیهقی (آرژانتین) به تبریز سفر کنند.
صبح روز پنجشنبه ۱۷ اسفند این کارگاه دو روزه افتتاح و عصر جمعه ۱۸ اسفند پایان خواهد یافت.
علاقه مندان به حضور در این کارگاه که نیاز به امکانات اسکان ندارند در فرم ثبت نام ذکر فرمایند. بدیهی است هزینه شرکت در کارگاه برای این عزیزان متفاوت خواهد بود.
برای ارتباط مستقیم با دبیر برگزاری: ۰۹۳۶۲۲۱۹۲۱۲
مریم پرتوی‌نژادی | دبیر برگزاری کارگاه
منبع :ayazastro.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید