تبلیغات
افتتاح اتاق نجوم مدرسه نمونه دولتی شهید مطهری کرج
ارسال در: 1392/08/16-12:28
اتاق نجوم مدرسه نمونه دولتی شهید مطهری کرج به دست مهندس احمد دالکی افتتاح شد.

او از دیار شیراز است، شهری که مهمان نوازی خصیصه دیرینه آنهاست، اگرچه که مهمان نوازی را به رسم او اداء نکردیم اما تمامی تلاشمان بر این بود که او گرمای اشتیاق حضورش را در میانمان احساس کند.

5 آبان ماه 92، روزی ابری و بارانی، تیم موسسه علوم و کیهان شناسی هفت آسمان به مناسبت افتتاح نخستین اتاق نجوم ویژه مدارس استان البرز در مدرسه نمونه دولتی شهید مطهری (ناحیه 1 آموزش و پرورش کرج) شاهد حضور مهندس احمد دالکی، پدر نجوم آماتوری ایران بود. استاد احمد دالکی ساعت 10:30 با همراهی کارشناسان موسسه هفت آسمان وارد مدرسه شدند و پس از صحبتی کوتاه و آشنایی با اولیاء و مربیان مدرسه، با فروتنی هرچه تمام که یکی از خصوصیات بارز ایشان بود، اولین جلسه آموزش نجوم این مدرسه را برگزار کرده و تجارب آموزنده خویش را در زمینه آموزش و فراگیری نجوم، به دانش آموزان هدیه کردند. در ادامه با حضور جمعی از مدیران و مسئولین آموزش و پرورش، اتاق نجوم مدرسه مطهری با حضور ایشان افتتاح گردید و این افتتاح آغاز راهی پرفراز و نشیب و البته زیبا و جذاب، برای آشنایی دانش آموزان با زیبایی های آسمان شب و شگفتی های جهان هستی بود. 

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید