تبلیغات
ارتقای نرم‌افزاری کنجکاوی برای بهبود عملکرد
ارسال در: 1392/10/03-11:43
بر اساس اعلام ناسا، عملکرد مریخ‌نورد کنجکاوی با انجام مرحله جدیدی از به‌روزرسانی نرم‌افزاری، ارتقا پیدا می‌کند.

بر اساس اعلام ناسا، عملکرد مریخ‌نورد کنجکاوی با انجام مرحله جدیدی از به‌روزرسانی نرم‌افزاری، ارتقا پیدا می‌کند.

به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به‌روزرسانی نرم‌افزاری مریخ‌نورد کنجکاوی، سومین مرحله از زمان فرود بر سطح سیاره سرخ در 16 ماه قبل محسوب می‌شود؛ مرحله قبل برای ارتقاء نرم‌افزاری حدود یک هفته بطول انجامید.

«جیم اریسکون» از محققان آزمایشگاه پیشرانه جت (JPL)‌ ناسا تأکید کرد: به‌روز رسانی نرم‌افزاری به نسخه 11 در هفتم نوامبر (16 آبان) انجام شد که بدلیل بروز مشکل، منجر به راه‌اندازی ناخواسته و بازگشت به نسخه 10 شد.

دور جدید به‌روزرسانی به نسخه 11 باعث افزایش توانایی عملکرد بازوی رباتیک و افزایش توانایی ذخیره‌سازی اطلاعات برای هدایت خودکار مریخ‌نورد می‌شود.

در این مرحله وضعیت چرخ‌های آلومینیومی با استفاده از دوربین نصب شده روی بازوی رباتیک بررسی می‌شود.

به گفته «اریسکون»، ایجاد سوراخ در چرخ‌ها پیش‌بینی شده بود، اما به نظر می‌رسد که این روند طی ماه گذشته و در اثر حرکت مریخ‌نورد بر سطوح ناهموار افزایش پیدا کرده است که البته مشکل خاصی در حرکت ربات ایجاد نمی‌کند.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید