تبلیغات
برگزاری باشگاه نجوم تهران و باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسـی تهران
ارسال در: 1392/10/24-14:20
عصر چهارشنبه25 دی92 ، صد و سی و یکمین نشست باشگاه نجوم تهران و سی و نهمین باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسـی تهران با حضور جمعی از اساتید، منجمان نوجوان، جوان و آماتور کشور در تالار کهکشان مرکز علوم برگزار می شود.
عصر چهارشنبه25 دی92 ، صد و سی و یکمین نشست باشگاه نجوم تهران و سی و نهمین باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسـی تهران با حضور جمعی از اساتید، منجمان نوجوان، جوان و آماتور کشور در تالار کهکشان مرکز علوم برگزار می شود.
اخبار علمی باشگاه که در مورد رخدادهای آسمانی بهمن ماه است، اکتشافات اخیر دانشمندان علم نجــوم، رویدادهای آسمان در ماه گذشته و جدیدترین تصاویر ارائه شده در سایت ناسا توسط امیرحسین موسوی(رتبه سوم المپیاد کشوری) بیان می شود. 
اولین سخنرانی علمی این برنامــه با موضوع« ماده تاریک »، توسط دکتر میرترابی(عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا) به مخاطبان برنامه ارائه خواهد شد.
دومین سخنران علمی این برنامه استاد صیاد(محقق برجسته رویت هلال) است که سخنرانی خود را با موضوع «تاریخ رویت هلال ماه در ایران از سال 1392-1345 هجری شمسی» برای علاقه مندان بیان می کند.
سومین سخنرانی علمي به موضوع «محاسبات نجوم» می پردازد و سید مصطفی امام (مسئول علمی مرکز نجوم آوا استار) آن را به علاقه*مندان ارائه خواهد کرد. 
نمایش کلیپ نجومی، پرسش و پاسخ علمی ، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر از دیگر برنامه های این نشست علمی است. 
این برنامه از ساعت 17 آغاز و با رصد اجرام قابل رویت در صورت مساعد بودن شرایط جوی در ساعت20 به پایان خواهد رسید. 
شایان ذکر است علاقه*مندان می توانند جهت عضویت در این باشــگاه و حضور در این برنامه به نشانی میــدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22- مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246 (داخلی104) تماس بگیرند. 


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید