تبلیغات
نکوداشت «پیشگام ترویج کیهان‌نوردی ایران»، عصر پنجشنبه در فرهنگسرای «فردوس»
ارسال در: 1392/12/08-07:41
فرهنگسرای «معرفت» با برگزاری برنامه «ستاره‌های نجوم» از «سیروس برزو» - پیشگام ترویج کیهان‌نوردی در ایران و روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت - تجلیل می‌کند.

فرهنگسرای «معرفت» با برگزاری برنامه «ستاره‌های نجوم» از «سیروس برزو» - پیشگام ترویج کیهان‌نوردی در ایران و روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت - تجلیل می‌کند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این برنامه با هدف بالا بردن آگاهی شهروندان از دانش کیهان‌نوردی و دستاوردهای جدید در این زمینه، فردا پنجشنبه هشتم اسفندماه ساعت 18 در فرهنگسرای فردوس برگزار می شود.

از بخش های مختلف این برنامه می توان به ایراد سخنرانی احمد دالکی - پیشگام ترویج نجوم آماتوری ایران و مدیرمسوول و سردبیر ماهنامه ستاره شناسی «آسمان شب» - و استاد فریدون صدیقی - روزنامه نگار - در زمینه معرفی فعالیت های استاد برزو به همراه پخش کلیپی از وی اشاره کرد.

همچنین در بخشی دیگر از این برنامه با دعوت از کارشناسان و روزنامه نگاران این حوزه، مطالبی علمی در زمینه اهمیت پژوهش های علمی و فضایی و تاثیر آن در زندگی، دستاوردهای پژوهش های اخیر فضایی و گردشگری فضایی ارائه خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در بلوار فردوس مراجعه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر برنامه های مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 می‌توانید به تارنمای فرهنگسرا به نشانی الکترونیکی ferdos.farhangsara.ir مراجعه کنید.

منبع :isna.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید