تبلیغات
14 سال با برنامه آسمان شب
ارسال در: 1393/02/16-15:48
یادداشتی از سیاوش صفاریان پور تهیه کننده و مجری برنامه آسمان شب به مناسبت چهاردهمین سال پخش این برنامه از تلویزیون
یادداشتی از سیاوش صفاریان پور تهیه کننده و مجری برنامه آسمان شب به مناسبت چهاردهمین سال پخش این برنامه از تلویزیون

امروز 16 اردیبهشت است . این روز در تقویم سالهای اخیرم چیزی مثل روز تولد خودم یا تولد یکی از عزیزانم است. چهارده سال پیش در چنین روزی همراه با فواد ، بابک امین تفرشی و علی اکبر عبدالرشیدی به استودیو پخش شبکه چهار رفتیم تا ویژه برنامه آسمان شب به مناسبت روز جهانی نجوم را به روی آنتن زنده ببریم. این آغاز راهی طولانی برای پیدایش طولانی ترین برنامه علمی در تاریخ تلویزیون ایران بود. آسمان شب در این روز در شبکه چهار سیما آغاز شد و باور کنید باور نمی کنم که سیزده سال گذشته و هنوز هم این برنامه باقی است.
با تمام فراز و فرود ها ، با تمام بی پولی ها ، باهمه حرف ها و سخن ها و با تمام دشواری ها ، خرسند و مفتخرم به دوستی وهمکاری با همه افرادی که در ساخت این برنامه ما را همراهی کردند و از صمیم قلب ممنونم از شما که آسمان شب را دیدید و آن را حمایت کردید تا باقی بماند. 
از امروز آسمان شب چهاردهمین سال فعالیت خود را با افتخار آغاز می کند و همچنان امیدوارم "اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید ، تماشای این برنامه را به دوستان خود پیشنهاد کنید."
عکس : پشت صحنه ویژه برنامه نوروزی آسمان شب در سال 1382
راست به چپ : فواد صفاریان پور، پوریا ناظمی ، بابک امین تفرشی ، سیاوش صفاریان پور، غلام علی افشاریه ( صدا پیشه ، پیشکسوت دوبلاژ در ایران و مجری سابق برنامه آسمان شب) ، پژمان نوروزی .

آسمان پارس چهارده سالگی یکی از موفق ترین برنامه های تلویزیونی با موضوع علمی و یکی از تاثیر گذارترین فعالیت های حرفه ای رسانه ای در نجوم را به سیاوش صفاریانپور تهیه کننده و مجری این برنامه تبریک و شاد باش میگوید.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید