تبلیغات
اطلاعیه تاسیس انجمن شهاب و شهابسنگ
ارسال در: 1393/02/26-17:00
انجمن پژوهشی شهاب و شهاب سنگ (RAMM) تاسیس شد...! هدف از تاسیس چنین گروه علمی، ایجاد یک بستر پژوهشی، برای موضوعی فراگیر است.
انجمن پژوهشی شهاب و شهاب سنگ (RAMM) تاسیس شد...! هدف از تاسیس چنین گروه علمی، ایجاد یک بستر پژوهشی، برای موضوعی فراگیر است.
بارش های شهابی و شهابسنگ ها همواره یکی از موضوعات جذاب نجومی است که توسط منجمان آماتور و حرفه ای مورد توجه بوده است. جدای از جذابیت های این موضوع، امکان رصد ساده ی این رویداد بدون ابزارهای اپتیکی، یکی از شاخصه های اصلی سهولت در بررسی شهاب ها است. از طرف دیگر امکان بررسی آنها به روش های جدید و پیشرفته نیز میسر است. در حوزه ی شهاب سنگ ها و گودال های برخوردی نیز، پهنه ی وسیع کشورمان جایگاه مناسبی برای كاوش، کشف و بررسی آنها می باشد.
هیأت موسس این گروه علمی، از تمامی بزرگان نجوم ایران و اساتیدی که پیش از این در خصوص موضوعات موردنظر فعالیت های جدی داشته اند رخصت طلبیده و از گروه های نجومی و منجمان علم گرای علاقه مند جهت همکاری و کمک به ایجاد یک محیط جذاب و فعال علمی پژوهشی دعوت بعمل می آورد.


وبگاه: www.ramm.ir
رایانامه: info@ramm.ir


اعضای هیأت موسس: امیر حسن زاده، داود همتی، آتیلا پرو
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید