تبلیغات
وقتی فضاپیمای روسی ترمز می‎کند!
ارسال در: 1393/02/26-17:08
فضاپیمای روسی سایوز در حال حاضر تنها ابزار انتقال فضانوردان بین زمین و ایستگاه فضایی بین‎المللی است. این فضاپیما بر اساس آمار ایمن‎ترین سفینه تاریخ لقب گرفته است.

تصویری که ملاحظه می‎کنید، مربوط به بازگشت کوئیچی واکاتا، میخائیل تیورین و ریک ماستراچیو، ساکنان قبلی ایستگاه فضانوردی بین‏‌المللی است که پس از 5 ماه اقامت در مدار زمین، روز 14 می / 24 اردیبهشت در قزاقستان فرود آمدند.

در این تصویر، آخرین مانور سایوز را پیش از برخورد با سطح زمین می‎بینید، جایی‎که موتورهای ترمزی سایوز در آخرین لحظات فرود و در ارتفاع 3 متری از سطح زمین روشن می‏‎شوند تا با کاستن از سرعت فضاپیما، شرایط برخوردی کنترل‏‌‎شده و قابل تحمل برای فضانوردان ایجاد کنند. 

برای مشاهده عکس در ابعاد بزرگ‌‏‏تر، اینجا را کلیک کنید.

تصویر زیر نیز که لحظاتی پس از فرود گرفته شده، دود ناشی از موتورهای ترمزی و گردوخاک ناشی از برخورد را نشان می‎دهد. برای مشاهده عکس در ابعاد بزرگ‎تر، اینجا را کلیک کنید.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید