تبلیغات
سه ماهواره ایرانی در نوبت پرتاب/پرتاب یک ماهواره طی سه ماه آینده
ارسال در: 1393/03/05-12:40
قائم مقام سازمان فضایی ایران گفت: امیدواریم در نیمه اول سال جاری یک پرتاب ماهواره با لحاظ آمادگی‌های تکنیکی و فنی صورت گیرد.

قائم مقام سازمان فضایی ایران گفت: امیدواریم در نیمه اول سال جاری یک پرتاب ماهواره با لحاظ آمادگی‌های تکنیکی و فنی صورت گیرد.

حمید فاضلی در حاشیه بازدید دبیر کل سازمان همکاری‌های فضایی آسیا و اقیانوسیه از دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان این‌که در حال حاضر سه ماهواره تدبیر مربوط به دانشگاه علم و صنعت، ماهواره شریف ست مربوط به دانشگاه شریف و ماهواره فجر از مجموعه صاایران را در نوبت پرتاب داریم تصریح کرد: ترتیب و زمان پرتاب این ماهواره‌ها به میزان آمادگی‌های تکنیکی و فنی بستگی دارد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به پرتاب هر سه ماهواره تا پایان سال اظهار امیدواری کرد که با آمادگی و لحاظ شرایط لازم در نیمه اول سال جاری یک پرتاب داشته باشیم.

فاضلی با بیان این‌که کشور در مجموع کارنامه خوبی را در حوزه فعالیت‌های فضایی داشته‌است، اظهار امیدواری کرد که با حمایت‌های دولت تدبیر و امید این گونه فعالیت‌ها ارتقا یابد.

قائم مقام سازمان فضایی ایران به بازدید دبیر کل سازمان همکاری‌های فضایی آسیا و اقیانوسیه از سازمان فضایی ایران اشاره کرد و گفت: همچنین امروز بازدیدی از دانشگاه علم و صنعت صورت گرفت و پس از آن در نظر است بازدیدی از امکانات ماهواره‌ای دانشگاه امیرکبیر نیز صورت گیرد.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید