تبلیغات
قطع ارتباط با کاوشگر فیله
ارسال در: 1393/08/24-16:18
کاوشگر فیله، به دام افتاده در آشفته بازار صخره های دنباله دار و پنهان مانده از نور خورشید، نزدیک به تمام کردن شارژ است.

کاوشگر فیله، به دام افتاده در آشفته بازار صخره های دنباله دار و پنهان مانده از نور خورشید، نزدیک به تمام کردن شارژ است. با این وجود این کاوشگر در روز جمعه با سفینه مادر، روزتا تماس گرفت، داده های لازم  را به آن ارسال کرده و دستورات لازم مبنی بر تلاش برای یافتن راهی برای قرار گیری سلول های خورشیدییش در معرض نور خورشید را از مادرش دریافت کرد.

اما چند دقیقه بعد از چرخ زدن، ولتاژ باطری فیلی ناگهان افت کرد و دانشمندان گفتند پایان نزدیک است!

گیر کردن فیلی در بین صخره ها و محلی تاریک، فراتر از تواناییش برای زنده ماندن بود. فیله آخرین داده ها و اندازه گیری را ارسال کرد و در نهایت در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی ارتباطش را کاملا از دست داد.

چند ثانیه بعد با وجود قدرت کم تلاش به ایستادگی کرد اما به گفته سازمان فضایی اروپا ،فیله فقط اطلاعات ساده بی ارزش را با سرعت بسیار کم محابره می کرد تا اینکه تمامی دستگاه هایش خاموش شدند.

ادامه خبر : http://spacemag.ir/?p=1990

منبع :http://spacemag.ir/?p=1990
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید