تبلیغات
سایوز تیامآ۱۵٫ام به ایستگاه فضایی بین المللی ملحق شد
ارسال در: 1393/09/04-00:07
سه سرنشین روسی، آمریکایی و ایتالیایی فضاپیمای سایوز، پس از یک سفر تقریبا ۶ ساعته با سایوز تی.ام.آ.۱۵٫ام  که در روز یکشنبه ۲۳ نوامبر، ساعت ۴ بعدازظهر به وقت محلی مسکو، روسیه، به فضا پرتاب شده بود، به سلامت به ایستگاه فضایی بین المللی رسیدند.

صفورا تنباکویی

 پس از ۵ ساعت و ۴۸ دقیقه از زمان پرتاب پرتابگر سایوز از پایگاه فضایی بایکانور قزافستان، فضاپیمای چند ملیتی سایوز تی.ام.آ.۱۵٫ام،با سرنشینانش،اشکاپلروف، کریستوفورتی و ویرتز در نیمه شب یکشنبه ساعت ۱۲:۰۱ روز ۲۴ نوامبر به ایستگاه فضایی بین المللی رسید و به آن متصل شد.

پس از بررسی های دقیق توسط فضانوردان مبنی بر اتصال درست و مجکم فضاپیما به ایستگاه فضایی، فضانوردان ساکن ایستگاه، باری ویلمور، الکساندر ساموتوکباایف و النا سیروا، به همکاران جدید خود خوش آمد گفته و همگی در یک ویدئو کنفرانس با مدیران ماموریت، دوستان و خانواده فضانوردان در ایستکاه فضایی صحبت کردند.

با ورود خدمه سایوز  تی. ام.آ.۱۵٫ام، به ایستگاه فضایی بین المللی، فعالیت های ایستگاه به عملیات پژوهشی و آمادگی برای چند دوره پیاده روی های فصایی در سال آینده متمرکز شده است.  این پیاده روی های فضایی برای تاسیس و آماده سازی آزمایشگاهی برای الحاق فضاپیمای تجاری در حال توسعه توسط ایالات متحده آمریکاست.

در این ویدئوها، عملیات الحاق فضاپیمای سایوز به ایستگاه فضایی و ورود فضانوردان به ایستگاه را مشاهده می کنید.

http://spacemag.ir/?p=2238

منبع :http://spacemag.ir/?p=2238
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید