تبلیغات
برنامه های روز نجوم سال 1394 در ایران
ارسال در: 1394/01/30-10:09
معرفی برنامه های روز نجوم در ایران
برنامه های روز نجوم را برای انتشار در وبگاه آسمان پارس به نشانی parssky@gmail.com ارسال نمایید.روز نجوم در تهران
ماهنامه نجوم 
ماهنامه نجوم جمعه 4 اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ با همکاری مجموعه برج میلاد تهران و انجمن نجوم ایران، برنامه‌های متنوعی را به مناسبت روز جهانی نجوم با حضور همکاران و اعضای تحریریه‌ی نجوم در برج میلاد تهران برگزار می‌کند. این برنامه‌ها به صورت متمرکز در ساختمان ورودی اصلی و گالری غربی برج میلاد برگزار می‌شود.

برنامه‌هایی که برای این روز در نظر گرفته شده است شامل سخنرانی‌هایی با موضوعات مختلف نجومی، غرفه‌های آموزشی مختلف و نمایش اسلایدهایی از عکس‌های عکاسان برتر آسمان شب است. در طول این برنامه هم ‌ابزارهایی برای رصد خورشید در روز و رصد ماه و برخی سیارات منظومه‌ی شمسی در شب، در محوطه برج قرار دارد.

همچنین در برنامه روز نجوم امسال، پرسش‌های علمی مختلفی مطرح خواهد شد که به آنهایی پاسخ صحیح ارائه می‌کنند، به قید قرعه جوایزی همچون تلسکوپ، گرین‌لیزر، اشتراک ماهنامه نجوم و ... اهدا خواهد شد.

برنامه‌های روز جهانی نجوم برای عموم شرکت‌کنندگان آزاد و رایگان است. 

برنامه سخنرانی‌ها و غرفه‌ها را در لینک زیر ببینید:


رصد خانه زعفرانیه
دوست داران نجوم می توانند، چهارم اردیبهشت از ساعت 14 تا 21 به رصدخانه زعفرانیه به نشانی خیابان ولی عصر (عج)، خیابان سرلشگر فلاحی (زعفرانیه)، پارک زعفرانیه مرکز رصدخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

برنامه های روز نجوم را برای انتشار در وبگاه آسمان پارس به نشانی parssky@gmail.com ارسال نمایید.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید