تبلیغات
گزارش معتبر ترین نشریه فضانوردی روسیه از موفقیت های فضایی ایران
ارسال در: 1394/03/09-19:46
ماهنامه

سیروس برزو

ماهنامه "اخبار فضایی"  (новости космонавтики)از معتبر ترین نشریه علمی روسیه محسوب می شود و کمتر کارشناس فضایی  و فضانورد روسیه است که خواننده این نشریه نباشد.
از چند ماه قبل ارتباط هایی با این ماهنامه برقرار کردم و طی چند جلسه با مسئولان مختلف آن از جمله نویسندگان, معاون سردبیر و سردبیر آن, با آنها درباره موفقیت های فضایی ایران صحبت و تشویق کردم که در این باره مطالبی داشته باشند.
خوشبختانه این توصیه ها ثمر بخش بود به نتیجه رسید و در آخرین شماره این مجله دو گزارش درباره فعالیت های فضایی ایران ارایه شده است. در این شماره که عکس روی جلدش را به ماهواربر "سفیر" اختصاص داده, دو مقاله با عناوین "ایران سفینه فضایی اش را به نمایش گذاشت" (صفحات 15 و 16) و "فجر ایران" (صفحات 20 تا 25) به قلم آقای ایگور لیسوف  مفسر این ماهنامه به چاپ رسیده است.
در مطلب اول با عنوان "ایران سفینه فضایی اش را به نمایش گذاشت" عکس و اطلاعاتی درباره ماکت  ناو کیهانی  ایران که در بهمن ماه گذشته توسط پژوهشگاه فضایی ایران به نمایش گذاشته شد  مطالبی آمده است.
مطلب دوم با عنوان "فجر ایران" مقاله مفصلی است به قلم ایگور لیسوف مفسر این ماهنامه درباره تاریخچه فعالیت های فضایی ایران از جمله ماهواره ها, ماهواره بر ها و محموله های زیستی ایران.
منبع :http://cborzu.mihanblog.com/
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید