تبلیغات
نهمین نشست ماهانه نجوم اهواز برگزار شد
ارسال در: 1392/04/28-22:22
نهمین

نهمین "نشست ماهانه نجوم اهواز"  ، چهارشنبه 26 تیر ماه در سالن همایش های اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان برگزار گردید.

 این برنامهبه همت انجمن علم و اندیشه پویا و علی رغم تقارن با ماه مبارک رمضان با استقبال چشمگیر شهروندان علاقه­مند اهوازی، از ساعت 18:15 و با تلاوت آیاتی از قرآن و سرود ملی آغاز شد.در نهمین "نشست ماهانه نجوم اهواز"  برنامه های متنوعی در ارتباط با دانش ستاره شناسیاز جمله مباحثی در خصوص"نجوم و گردشگری "و همچنین  مقاله علمی با عنوان " تاثیرات ماه بر روی ساکنان کره زمین" برای شهروندان علاقه­مند به این حوزه ارائه شد.

در بخش جالبی از این نشست دختر خانم 9 ساله ای به نام آرزو قدیرپور، دانش آموز مقطع سوم دبستان،در خصوص اینکه "چرا زمین گرد است" به همراه ارائه تصاویری از نقاشی های خود به ارائه سخنرانی پرداخت که با استقبال و تشویق گرم حاضرین همراه گردید.

در پایان این نشست در کنار تقدیر از سخنرانان و ارائه دهندگان مقالات از عموم علاقمندان دعوت شد تا با همکاری های علمی و اجرایی در برگزاری " نشست ماهانه نجوم اهواز" سهیم باشند.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید