تبلیغات
قرارداد جدید ناسا و روسیه برای انتقال فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی
ارسال در: 1394/01/04-21:02
سازمان فضایی فدرال روسیه (روسکاسموس) و ناسا قصد دارند در پاییز یک قرارداد دیگر را برای استفاده از فضاپیماهای سایوز به منظور انتقال فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین‌المللی امضا کنند.

سازمان فضایی فدرال روسیه (روسکاسموس) و ناسا قصد دارند در پاییز یک قرارداد دیگر را برای استفاده از فضاپیماهای سایوز به منظور انتقال فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین‌المللی امضا کنند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این دو سازمان پیش از این قراردادی را برای ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی برای سال 2017 امضا کرده بودند و قرار است قراردادی با مضمون مشابه برای سال 2018 امضا شود.

پیش از این ناسا از برنامه‌های خود برای خرید شش صندلی در موشک حامل سایوز روسیه برای ارسال فضانوردان به ایستگاه خبر داده بود.

به گفته ناسا، این سازمان همچنین قصد دارد قراردادی را با روسکاسموس به منظور انتقال فضانوردان ایستگاه فضایی به زمین در بهار 2019 امضا کند.

در حال حاضر فضانوردان بین‌المللی با استفاده از فضاپیماهای سایوز به ایستگاه فضایی منتقل می‌شوند.

قرارداد مربوط بین روسکاسموس و ناسا در پایان سال 2017 تمام می‌شود. به گفته رسانه‌ها، آمریکا باید 76 میلیون دلار برای هر صندلی در فضاپیمای سایوز پرداخت کند.

به گفته ناسا، قرارداد جدید آن با شرکای روسی، حضور آمریکا را در ایستگاه فضایی بین‌المللی تا آماده شدن فضاپیماهای قابل اطمینان تجاری آن تضمین خواهد کرد. این فضاپیماها اکنون توسط شرکت‌های اسپیس‌ایکس و بوئینگ در حال تولید هستند. اولین پروازهای سرنشین‌دار آن‌ها برای سال 2017 برنامه‌ریزی شده است.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید